Haberler

Turkcell Europe ile internet

Turkcell Europe,  Almanya'daki müşterilerine Türkiye seyahatleri için akıllı ve hesaplı çözümler sunmaya devam ediyor. Almanya'da Turkcell Europe hattı kullananlar, "Türkiye İnternet Paketi" sayesinde Türkiye seyahatlerinde Turkcell'in turbo internet dünyasıyla buluşuyor.

Türkiye’ye tatile gidenler sadece büyük kentlerde değil, sahil kenarlarında, köylerde veya yaylalarda da internet keyfini yaşayabiliyor. Turkcell Europe müşterileri, Türkiye’nin en geniş kapsama alanına sahip en kaliteli ve hızlı internetini sunan Turkcell farkıyla internet hizmetlerinden yararlanabiliyor.

Cepte internet, kafanız rahat

14,99 euroya 300 MB’lik "Türkiye Internet Paketi"  bir  SMS (kısa mesaj) yoluyla satın alınabiliyor. Bunun için TRINTERNET yazıp, 77733’e SMS atmak yeterli. İnternet paketi ayrıca internetten turkcell.de adresinden veya Almanya’daki Turkcell Europe bayilerinden satın alınabilir.

Alışverişte Turkcell avantajları

Turkcell Europe'lular Türkiye seyahatlerinde ayrıca birçok mağazada özel indirimlerden yararlanabiliyor. Bu indirimlerden faydalanmak isteyen Turkcell Europe’luların AVANTAJ yazarak 77700’a SMS atmaları yeterli. Telefonlarına gelen şifre ile kullanıcılar, "Turkcell Europe’lular Yaşadı" logosu bulunan mağazalarda tüm indirimlerden faydalanabiliyor.

Tüm işlemler için Turkcell Europe Müşteri Hizmetleri’nden destek alınabiliyor. Turkcell Europe müşterileri 9090'ı,  ya da  0180 6 151 151`i arayarak müşteri temsilcilerine ulaşılabilir

Muhabirce/ Köln

Diğerleri
Grafikartplus Ajans

Diğer haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu