RECHTLICHES

Impressum- Künye

muhabirce

IMPRESSUM- KÜNYE- AGB

Herausgeber- Yayın Sahibi
Agentur Oranj

Elisabethstr.79
40217 Düsseldorf

Chefredakteurin (V.i.S.d.P. ) Genel Yayın Yönetmeni-  Hülya Sancak

Email: sancak(at)muhabirce.de

Redaktion/Editörler: Temel Elcivan, Hülya Sancak, Ercan Çalışkan

Freelancer: Gönül Gül, Ünsal Gür, Ahmet Elcivan, Yunus Işıkoğlu, İsmail Gergin

muhabirce.com Anadolu Ajansı (AA) üyesidir

Bankverbindung: Commerzbank AG Düsseldorf- BLZ: 300 400 00

IBAN: DE18 3004 0000 0555 5933 00 BIC: COBADEFFXXX

Muhabirce.com  (Deutsch)

Muhabirce.com haftet nicht für unverlangt eingesandte Inhalte, Texte und  Fotos. Für Inhalte externer Links und fremde Inhalte übernimmt Muhabirce.com keine Verantwortung. Muhabirce haftet nicht für Beiträge von Dritten. Die für muhabirce.com schreibenden Autoren übernehmen selbst die Verantwortung für ihre Inhalte.

Muhabirce.com ist ein unabhängiges Online Magazin. Das Magazin versteht sich als überparteilich. Wir distanzieren uns von jeglicher Art von Beleidigung, Rassismus und Diskriminierung.

Muhabirce.com (Türkçe)

Bağımsız bir yayın organı olan muhabirce.com, hiçbir kişi, kurum veya kuruluşla doğrudan veya dolaylı ilişki içinde değildir.
Son yıllarda giderek önemi artan ve yazılı basının tahtını sarsan online- dijital yayın dünyasına 2013 yılında hızlı bir giriş yapan muhabirce, 2017 yılından 2020 yılına kadar basılı gazete olarak da yayın dünyasına hizmet etti. Yeni dünya şartları gereği 2020 de baskıya ara veren muhabirce, yayın hayatına artık pek çok yayın organı gibi sadece dijital dünyada devam ediyor.
Muhabirce.com‘da yayımlanan haberler, objektif habercilik ilkesine uygun olarak, yorum ve yargı içermez. Yorum içeren haberlerde, yorum-haber olduğu yazarın adıyla birlikte belirtilir. Muhabirce.com, herhangi bir siyasi veya dini görüşün yayın organı değildir.
muhabirce.com Almanya orijinli bir yayın olarak daha çok Almanya ağırlıklı haberlere yer vermekle birlikte internetin doğasına uygun olarak haberde sınır çizmiyor, sınırlama ve ayrımcılık yapılmıyor.

Kurallar

Haber ve yorumlarda, köşe yazılarında, küfür, hakaret içeren, herhangi bir dini,milleti, etnik grubu aşağılayan yazılara yer verilmez.
Yorumlardan, köşe yazılarından, yazarı sorumludur, muhabirce.com kurumsal olarak sorumluluk kabul etmez.

Muhabirce.com dışındaki linklerden (bağlantı), rss, haber küpleri ve içeriklerden muhabirce.com sorumlu değildir.
Sitede kullanılan metin ve fotoğraflar hiçbir siteden kişi veya kurumdan izinsiz alıntılanmamıştır; ya kendi ürünlerimizdir ya da izinli/kamusal kullanıma açık içeriklerdir: Sitemizden de izinsiz alıntı (fotograf, içerik) yapılmamalıdır, emeğe saygılıyız ve saygı bekliyoruz. Muhabirce AA (Anadolu Ajansı) abonesidir

Sitede yayınlanan haber ve fotoğraflardan haberin altında adı yazılı olan kişi sorumludur, sorunlu hallerde muhabirce.com sorumluluk üstlenmez.

Başa dön tuşu