Haberler

Sandal, Bochum-Taksim`deydi

Kaçıranlar üzüldü, gidenler eğlenceye doydu. Almanya`nın en büyük diskoteklerinden Club Taksim 8. yılını 8 martta mükemmel bir Mustafa Sandal konseriyle kutladı.

Yaklaşık 2500 kişinin akın ettiği Club Taksim`de Mustafa Sandal canlı müziğiyle sohbetiyle, hayranlarına mükemmel bir gece yaşattı. Eski ve yeni albümlerinden parçalar seslendiren sanatçıya binlerce hayranı mükemmel bir koro gibi eşlik etti.

Böyle dinleyici az bulunur

Özel orkestrasıyla sahne alan Sandal, sevilen şarkılarını arda arda seslendirdi. Ara ara hayranlarıyla mini sohbetler de eden ünlü sanatçı, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla cefakar, vefakar, hayatın tüm zorluklarına göğüs geren kadınların kadınlar günü kutlu olsun diyerek kadın hayranlarından bol bol alkış aldı.

 

 

 

 

Hayranlarının coşkuyla şarkılarına eşlik etmelerinden, dans etmelerinden etkilenen Mustafa Sandal böyle muhteşem dinleyici zor bulunur diyerek orkestra elemanlarıyla birlikte dinleyenlerini sahneden alkışladı.

Club Taksim`de hem hem coşan hemde coşturan Mustafa Sandal, “Sizlere çok teşekkür ediyorum, Ne Mutlu Türküm Diyene!” diyerek alkış seliyle hayranlarına veda etti.

Muhabirce/ Bochum

 

Diğerleri
Grafikartplus Ajans

Diğer haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu