Haberler

Panzehir 8 mayısta Almanya`da

"Bazen büyük günahlarımızın bedelini yaşarken öderiz."

Kadrosunda Türk sinemasının dev isimlerinden Cüneyt Arkın'ın yanısıra tanınmış pek çok ismin ve Christina Gottschalk gibi yabancı oyuncuların da bulunduğu Panzehir 8 mayıstan itibaren Avrupa sinemalarında. Yeraltı dünyasının pek bilinmeyen yanlarını ve vicdan muhasebelerini beyaz perdeye aktaran filmin yapımcısı Doruk Acar. Filmin senaryo yazarı ve aynı zamanda yönetmeni olan Alper Çağlar.

İyi ile kötünün hesaplaşması olan filmde, yıllarca tetikçi olarak yeraltı dünyasının en güçlü "babasına"hizmet etmiş olan Kadir'in "dönüşümü" anlatılırken uğradığı ihanetler ve vicdan hesaplaşmaları konu ediliyor.

Şehrin suçlularıyla olduğu kadar, kendi vicdanıyla ve geçmişiyle olan kaçınılmaz bir hesaplaşma. Aşk, sevgi, dostluk, güven, komplo ve ihanet gibi kavramların karakterlerle masaya yatırıldığı film, izleyiciye heyecanlı saatler yaşatmayı hedefliyor.

Panzehir; modern film anlayışı, iddialı teknik altyapı ve ustaca yazılmış senaryosu ile aksiyon filmleri arasında uluslararasıfilm arenasında yerini almaya geliyor.

Filmin oyuncu kadrosu:

Emin Boztepe, Cüneyt Arkın, Murat Arkın, Christina Gottschalk, Tolga Akdoğan, Emir Benderlioğlu, Edoardo Costa, Florence Eugene, Kaan Urgancıoğlu, Levent Can, Çağdaş Agun, Hüseyin Özay, Öykü Gürman

Film'den kareler– Panzehir

[[{“fid”:”2304″,”view_mode”:”default”,”fields”:{“format”:”default”},”type”:”media”,”attributes”:{“alt”:”Panzehir Filmi | Fragman”,”class”:”media-element file-default”}}]]

Foto: AF Media

Muhabirce/ Berlin

Diğerleri
Grafikartplus Ajans

Diğer haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu