Haberler

Sıla nereye biz oraya

Mini bir Avrupa turnesine çıkan Sıla Gençoğlu Almanya`nın Bochum kentinde hayranlarıyla buluştu.

Unite Entertainment`ın organizasyonunda Bochum Ruhr Congress salonunda düzenlenen  konserde Sıla eski ve yeni albümlerinden parçaları hayranlarıyla birlikte seslendirdi.

 

 

 

 

 

Konser öncesi salon önüne gelen Sılaseverler sabırsızlıkla Sıla`yı bekledi. Saatler 22:00 a yaklaştığında sahneye çıkan Sıla, sevenleriyle neredeyse tüm şarkılarını paylaştı.

Sıla, ilk şarkılarını seslendirdikten sonra bir ara ışıkları açtırdı ve  “Kimler gelmiş bakayım, hepiniz buradasınız, ben şimdi çok iyiyim” diyerek sevenlerini selamladı. Sanatçı, iki bölümden oluşan konserinin ilk bölümünün sonunda sahneyi vokallerine bıraktı. Sıla yeniden sahne alana kadar, vokalleri Erkin Koray, Barış Manço, Ferdi Tayfur, Cem Karaca gibi Türk müziğinin sevilen sanatçılarının çok bilinen eserlerini seslendirerek Sıla`nın yokluğunda salonu çoşturdu.

 

 

 

 

 

Sıla konserinin ikinci bölümünde hareketli ve slow sarkılarını seslendirirken tüm salon kendisine eşlik etti. Oluruna bırak, ….dan Sonra, Alain Delon gibi bilinen pek çok şarkısını salonla birlikte seslendiren sanatçı hayranlarına mükemmel bir gece yaşattı ve “En kısa zamanda yine görüşeceğiz” diyerek sahneden ayrıldı. Sıla sevenler konser sonrası, Bochum`da gece hayatının sevilen mekanlarından Club Taksim`de düzenlenen Aftershow Party`ye katıldı.

Sıla Bochum Ruhrcongress Konseri`nden kareler

[[{“fid”:”2298″,”view_mode”:”default”,”fields”:{“format”:”default”},”type”:”media”,”field_deltas”:{“1”:{“format”:”default”}},”link_text”:null,”attributes”:{“alt”:”Sila Bochum Konseri – Rurh Congress 2014″,”height”:360,”width”:480,”style”:”width: 480px; height: 360px;”,”class”:”media-element file-default”,”data-delta”:”1″}}]]

Hülya Sancak/ Bochum

 

İlgili yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu