Haberler

Kılıçdaroğlu yine geliyor

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, perşembe günü (yarın) Köln'e geliyor. Bir dizi inanç örgütü ve sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle görüşecek olan Kılıçdaroğlu, Cumhuriyet Halk Platformu Köln Derneği’nin davetlisi olarak geliyor.

İnanç merkezleri ziyaret edilecek

Cumhuriyet Halk Platformu Köln Derneği Başkanı Hüsnü Şahin tarafından derneğin facebook sayfasınd toplantı ve davet amacının "Sosyo-kültürel, ekonomik, toplumsal, siyasal bir dizi sorunumuzun tespiti, duyurulması ve çözümü yolunda adım atmaktır. Sizlerden beklentimiz görüş, talep ve önerilerinizi kapsayan hazırlıklar ile toplantımızı onurlandırmanızdır" şeklinde belirtilmiş.

Milletvekilleri de eşlik ediyor

Kılıçdaroğlu'na Milletvekilleri Faruk Loğoğlu ve Durdu Özbolat da eşlik edecek. Kemal Kılıçdaroğlu'nun 26 haziranda akşam saatlerinde  Köln'e gelecek ve 27 haziran akşam saatlerinde de Türkiye'ye dönecek.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 27 haziran cuma günü Köln'de DİTİB, Süryani Ortodoks Kilisesi ve AABF ziyaretlerinin yanısıra, Neuss Swissotel'de bir takım sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle biraraya gelecek.

Muhabirce- Hülya Sancak

 

Diğerleri
Grafikartplus Ajans

Diğer haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu