Haberler

Kalp hastalarına koşu

Her yıl Kuzey Ren Vesfalya Eyaleti'nin şirin kenti Moers'te düzenlenen ve bu yıl altıncısı gerçekleşecek olan geleneksel Sponsorlar Koşusu, tüm koşu ve spor tutkunlarını yine büyük bir heyecanla koşuya bekliyor. Geçen yıl yaklaşık 440 kişinin katılımıyla toplam 3728 kilometrenin kat edildiği koşunun her kilometresi etkinlik sponsorları tarafından 1 Euro'yla desteklenerek sağlanan gelir, Alman Kalp Krizi Yardım Merkezi Kurumu'na bağışlandı.

Koşuya çağrı

Moers St. Josef Hastahanesi basın ve halkla ilişkiler sorumlusu Regina Ozwirk tüm ilgilileri desteğe davet ederken, ''Nöroloji ve Nörofizyoloji bölümlerinden sorumlu yeni Başhekimimiz Doçent Doktor Elmar W. Busch'un da katılımıyla koşu geleneğimizi bu yıl daha da güçlenerek sürdürmekteyiz. Koşu 16 Mayıs saat 18 ila 20 arası Moers-Meerbeck Rheinpreussen Spor Stadı'nda gerçekleşecek. Tüm koşucuları davet ediyoruz ve bekliyoruz. Amacımız fazla katılımla kalp hastaları için yüksek miktarlarda bağış yapabilmek. Bu vesileyle okul, kreş, dernek, parti, şirket gibi kamu veya tüzel alanlarda görevlileri ve elbette arkadaş, dost ve yakınlarınızı, aile fertlerinizi, komşularınızı bu anlamlı koşumuzda görmekten büyük mutluluk duyağız'' dedi.

Katılım için İrtibat

Koşuya katılarak desteklemeyi arzu edenler 9 Mayıs 2014 tarihine kadar Regina Ozwirk'e telefonla (02841/107 2207) ulaşarak veya e-mail ile ([email protected]) kayıtlarını yaptırabiliyor.

Ajans Medyator /Moers

Diğerleri
Grafikartplus Ajans

Diğer haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu