Haberler

Faruk K ile Harikalar Diyarında

14 Şubat Sevgililer Gününe Özel Büyülü Aşıklar Masası

Uzun bir aradan sonra pop müziğin sevilen ismi  Faruk K '' Aşık ''ile sessizliğini bozuyor. Türkiye'de ilk defa bir trio projesi ile müzik severlerin karşısına çıkıyor. Söz ve bestesi Faruk K' ya düzenlenmesi Serkan Balkana ait olan Aşık -Düşüncelerimdesin şarkısında Pop müziğin sevilen yorumcusu Kutsi'nin vokalisti Dila Kalafatoğlu ve diğer başarılı yorumcu Baha'nın orkestrasında kemancı ve vokalist olarak sahne alan Aslınur Bolu eşlik etti.

Klibin yönetmeni Doğuş Grubunun görsel danışmanı Joseph S.Ener. Yönetmen tarafından titizlikle hazırlanan konsept, Maçka Jatomi Wellness'ta çekildi. Sevgililergünü yemek masası, Alice Harikalar Diyarında' dan esinlenerek farklı bir bakış açısıyla ele alındı. Masa düzenlemesi görselliği ile şimdiden sosyal medya üzerindeki paylaşımlarda büyük merak konusu oldu.

Mutlu aşk şarkısı olarak hafızalarda yer etmesi beklenen ''AŞIK'' 14 Şubat sevgililer gününde müzik severler ile buluştu. Star Odası Prodüksiyon tarafından müzik severlere ulaştırılacak olan ''Aşık'' şarkısı dijital ortamda satışa sunulacak.

Muhabirce/ İstanbul

Diğerleri
Grafikartplus Ajans

Diğer haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu