Haberler

Deutsche Bank`tan iftar

Deutsche Bank- Bankamız, Krefeld'de Türk müşterilerine bir iftar yemeği verdi. Krefeld şubesinden Nilüfer Alkan, Kemal Çalışkan, Fedye Sürget'in hazır bulunduğu yemeğe, Frankfurt merkezden de Alaverdi Turhan ve Kadir Eroğlu katıldı.

Bankamız-Hoşgeldiniz

100 kadar davetlinin katıldığı yemekte Deutsche Bank Krefeld Şube Müdiresi Sylvia Krause, "Hoşgeldiniz" diye başladığı konuşmasında Deutsche Bank olarak Türk müşterilerin kültürel  değerlerine çok önem verdiklerini belirterek, "Bankamız" hizmetlerini anlattı. Bu yıl ikincisini düzenledikleri iftar yemeklerine katılmaktan memnuniyet duyduğunu ifade eden Krause konuşmasını afiyet olsun diyerek bitirdi.

Hizmetlerimize devam edeceğiz

Krefeld şubesinde Bankamız danışmanı olarak görev yapan Fedye Sürget ise “Davetimize katrıldığınız için çok mutluyuz. Nilüfer Alkan, Kemal Çalışkan ve ben ‘Sizinle aynı dili konuşan bankaya hoş geldiniz’ sloganıyla sizlere yaklaşık 8 yıldan beri hizmet veriyoruz. Burada bize vermiş olduğunuz destek için hepinize teşekkür eder desteğinizin sürdürmenizi rica ederiz. Bundan sonra da sizlere elimizden geldiğince en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz” dedi.

İftar, Krefeld Merkez Camisi Din Görevlisi Mehmet Bayram'ın okuduğu ezanla başladı. İftarlarını açan davetlilere küçük bir sürpriz yapan Bankamız yetkilileri, yaptıkları çekilişle iki kişiye Ayyıldızlı forma hediye etti. Hediye formaları kazanan Ahmet Güler ve Adnan Elaldı, Bankamız çalışanlarıyla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Türkçe hizmetten memnunuz

Bankamız'ın Türkçe servisinden memnun olduklarını belirten Türk müşteriler, birinci kuşak için, hizmet noktalarında Türkçe konuşulmasının çok önemli olduğunu belirtirken, bazı müşteriler de özellikle Türk çayı ikramının bile bankaya gitmek için bir vesile olduğunu söyledi.

Hülya Sancak/ Krefeld

Diğerleri
Grafikartplus Ajans

Diğer haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu