Haberler

Balayı çiftine sürpriz karşılama

İki hafta önce evlenip balayı için Bora Bora Adaları'na giden Duisburglu  Bayraktar çiftini, Almanya'ya döndüklerinde havaalanında hoş bir sürpriz bekliyordu.

Almanya'nın Duisburg kentinde yaşayan ve iki hafta önce evlenen  Cansu (Yasar) ile Ali Kemal Bayraktar çifti balayını Bora Bora Adalar'ında geçirdi. Balayının ardından Los Angeles'e oradan da Paris üzerinden 4 uçak değiştirerek ve 18 saat süren yolculuğun ardından Düsseldorf Havaalanı'na ulaşan genç çifte, ailesi muhteşem bir karşılama hazırladı. Alandan çıkışta kendilerini  akordeon ve keman çalan müzisyenler eşliğinde gelinlik giymiş minik kızlar karşıladı.

Gelinin annesi Güler Yaşar öncülüğünde gerçekleştirilen sürpriz ve bir o kadar da coşkulu karşılamada, müzisyenler çaldıkları hoş parçalarla çifte ve ailelere duygu dolu ve eğlenceli anlar yaşattı.

Diğer yolcular da ilgilye izledi

Bu sıradışı karşılama, gelinlik giymiş küçük kızlar diğer yolcu yakınların da ilgisini çekti. Böylesine sürpriz bir karşılama beklemeyn çiftin mutlulukları gözlerinden okunurken duygularını "Çok güzel bir balayı geçirdik, böyle bir karşılama beklemiyorduk, sürpriz oldu. Zaten onlara kavuştuğumuz için çok mutluyuz" sözleriyle ifade ettiler.

Gelinin annesi Güler Yaşar ve damadın annesi Servet Bayraktar, çocuklarını çok özlediklerini yeniden kavuştukları için mutlu olduklarını ve böyle hoş bir sürpriz hazırlamak istediklerini belirttiler.

Muhabirce/ Düsseldorf

Diğerleri
Grafikartplus Ajans

Diğer haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu