Haberler

Türk mutfağını tanıtıyorlar

Almanya'da, başarılı Türk girişimciler, yeni mekanlar açmaya ve Türk mutfağını tanıtmaya  devam ediyor. BY BACA'da bu mekanlardan biri.

Duisburg'un Walsum semtinde bir yıl önce BY BACA isimli mekanı hizmete açan Sait Baca ile Korkmaz Çelikbilek, yeni konseptleriyle müşterilerine Türk kebap çeşitlerini de sunmaya başladı.

Her türlü sıcak yemek, yaprak döner ve tatlı çeşitlerinin yanısıra kebap çeşitlerine de yer vermeye başlayan mekanda Adana, beyti, kuzu şiş, tavuk şiş, saç kavurma, çoban kavurma, güveç ve fırında kuzu şiş gibi kebaplar da müşteriye sunuluyor.

BY BACA ayrıca her gün sabah saat 6:30 ile13:00 arası açık büfe kahvaltısıyla müşterilerini karşılıyor

Modern görünümüyle dikkat çeken By Baca'nın işletme müdürü Sait Baca, "Mekanımızda müşterilerimize, Türk mutfağının her türlü damak tadı zenginliklerini sunuyoruz. Sabahları açık büfe kahvaltı ile başladığımız hizmetimize, kebap çeşitlerimizi de dahil ettik.Açılışımızdan beri zaten tatlı çeşitlerimiz ve fırın ürünlerimiz de mevcut. Yeniliklerimizle mekanımız da adeta yok, yok" dedi.

Kebap çeşitlerinin de eklenmesiyle BY BACA restaurant artık, damak tadına önem verenlerin listelerine ekleyebilecekleri yeni bir adresi denebilir.

Muhabirce/ Duisburg

Diğerleri
Grafikartplus Ajans

Diğer haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu