Haberler

Rhenania Aile Spor Festivali

Rhenania Aile Spor Festivali`nin sporculari15. kez düzenlenen SV Rhenania Hamborn “Aile Spor Günü” hem sporcuları, hem aileleri hem de kulüp yönetimini sevindirdi.

Bu yıl “Çocukları  Güçlendirmek” sloganıyla organize edilen festivalde katılımcılar için çeşitli aktiviteler ve yarışmalar düzenlendi. Çocuklar değişik oyun bölümlerinde hem eğlendiler hem spor yaptılar.

Sporcular ve ailelerinin de katıldığı festivale ilgi yoğundu. Ziyaretçiler de zaman zaman çeşitli oyunlara aktivitelere dahil oldular.

32 klüp festivale katıldı

Festivale 32 klüp katıldı Toplam 32  kulübün katıldığı festivalin futbol bölümünde de sporcular birbirleriyle kıyasıya yarışıp kupa kazanabilmek için ter döktüler. Tekvandocular hünerlerini sergilediler.

SV Rhenania Hamborn Başkanı Cafer Kaya, Sson yıllarda çok yoğun  katılımcılar ve misafirler vardı. Çocuklarımız için yaptığımız bu festivalde aileler de gönüllerince eğlendi ve güzel vakit geçirdiler. Başta sponsorlarımız olmak üzere katılan kulüplere, sporculara ve ailelerine teşekkürler ediyoruz” dedi.

Şengül Pehlivan/Duisburg

 

Diğerleri
Grafikartplus Ajans

Diğer haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu