Haberler

Recai Aksu`nun mutlu günü

Alevi Bektasi Federasyonu Genel Sekreteri Recai Aksu, Almanya'nın Gelsenkirchen kentinde Vision düğün salonunda mükemmel bir düğün töreniyle oğlunu evlendirdi.

Almanya'da uzun yıllar Milliyet gazetesi muhabirliği yapan Recai Aksu'nun oğlu Erkan Aksu, Pektaş ailesinin kızları Mine ile hayatını birleştirdi.

Sivil toplum kuruluşları kutlama mesajları yolladı

Almanya'nın Gelsenkirchen kentinde yapılan düğün törenine bini aşkın davetli katıldı. Toplumda sevilen tanınan bir isim olan Recai Aksu ve eşi Hayriye Aksu,  binlerce davetli ile tek tek ilgilendi.

Orkestranın çaldığı eğlenceli parçalarla çoşan davetliler, dev halay halkası oluturarak ile bol bol halay çekti. Davete katılamayan, pek çok kişi ve aralarında Avrupa Alevi Birlikleri Federasyonu'da olmak üzere pek çok sivil toplum kuruluşu kutlama mesajı göndererek gelin ve damata mutluluklar diledi.

Gelin Mine ve damat Erkan'ın arkadaşları da çifte bir sürpriz hazırladılar. Takı töreninden sonra üzerinde fotoğraflarla, "Aşkın kanunu" kitabı kolajlanmış bir tabloyu Erkan ve Mine'ye hediye eden arkadaşları mutluluklar diledi ve hep birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Muhabirce/ Gelsenkirchen

Diğerleri
Grafikartplus Ajans

Diğer haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu