Haberler

Projelerimiz insan odaklı

Almanya-Duisburg merkezli NRW BAU şirketi yöneticilerinden İsmail Bal, bir basın toplantısıyla yeni projelerini tanıttı. Konut inşaatına yeni bir bakış açısı getirdiklerini söyleyen Bal, inşa ettikleri konutlarda konfor ve insan ögesinin ön planda olduğunu belirtti.

Bilgilendirme önemli

Konut edinirken mutlaka tecrübeli danışmanlardan bilgi alınması gerektiğini vurgulayan İsmail Bal, müşterilerine ilk günden anahtar teslimine kadar, projelerinin her aşamasında bilgilendirdiklerini, alanında uzman emlak danışmanlarıyla çalıştıklarını ifade etti.

Bizim için lüks değil, standart

Projelerinde müstakil evler ve daireler inşa ettiklerini belirten Bal "Planlamadan anahtar teslimine kadar her aşamada müşterilerimizin arzu ve isteklerini düşünüyoruz, ekibimizle beyin fırtınası gerçekleştiriyoruz, en uygun fikri plana aktarıyoruz. Bu bir müstakil ev ya da daire olabilir, hiç farketmez önemli olan o evde yaşayacak olanların rahatı ve konforu. Bunun için de hiçbir ayrıntıyı gözden kaçırmıyoruz; başka pekçok projede lüks olan unsurları biz standart hizmet içine dahil ediyoruz. Eğer müşterilerimiz konutlarında farklılıklar isterlerse onları da yerine getiriyoruz" diyerek hizmette sınır tanımadıklarını ifade ediyor.

Modern ve engelsiz konutlar

Günümüzde çok önem verilen engelsiz yaşam standardını da projelerinde ön planda tuttuklarını belirten İsmail Bal, "Yaşlanınca hareket kabiliyeti giderek yavaşlayınca insanların yeni bir konut arama arayışlarını ortadan kaldırmak için konutu, girişten banyoya kadar insan yaşamının her döneminde rahatça ve zorlanmadan kullanabileceği şekilde planlıyoruz ve inşa ediyoruz" sözleriyle, konfor ve insan odaklı yapı felsefelerini anlatıyor.

Kesenize uygun fiyatlarda konfor

Konforu standart hale getirdiklerinin altını çizen Bal, bunun hiç de sanıldığı gibi uçuk rakamlar olmadığını ifade ediyor. "Biz, kullandığımız malzemeden, işçiliğe kadar kaliteden ödün vermiyoruz. Mimar ve mühendislerimizin planları, müteahhitlerimizin onlarca yıllık tecrübeleriyle birleşince ortaya çıkan ürün tamamen müşterilerimizin isteklerini karşılayacak nitelikte oluyor. Müşterilerimiz bize gelince, kendilerine ödedikleri kira bedelini soruyoruz. Konutların bütçeye maliyeti halihazırda ödenen kira bedelini aşmamalı. Müşterilerimiz çoğu zaman görüyorlar ki  ödedikleri kira bedeliyle çok daha güzel ve rahat bir konut sahibi olabilirler"

Konut almaya karar verenlere bir telefon kadar yakın olduklarını ifade eden NRW BAU yöneticisi İsmail Bal, kendilerine isteyenlerin email yoluyla da ulaşabileceklerini ve projeleriyle ilgili bilgi alabileceklerini söylüyor:

NRW-Bau GmbH Tel.: 0203/39217850 – Fax.: 0203/39217852

Email: [email protected]

Haber: Hülya Sancak/ Duisburg

Fotoğraf: Ali Osman Yayla

İlgili yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu