Haberler

Ontopx Türkiye`ye açılıyor

 

 

 

 

Frankfurt merkezli Ontopx LED GmbH uluslararası Düsseldorf fuarında yoğun ilgi gördü. Şirketin Genel müdürü Erol Ayar, ürünlerini Türkiye piyasasına sunabilmek için de İstanbul'da bir ofis açacaklarını belirtti.

Ontopx Led Aydınlatma şirketinin pazarlama ofisi Duisburg'ta. Düsseldorf Fuarı'ndaki Euro Shop'a katılan Ontopx LED GmbH sorumluları ürünlerini tanıtırken, LED aydınlatmanın geleceğin aydınlatma tekniği olduğunu ifade ettiler.

Türkiye Cumhuriyeti Düsseldorf Başkonsolosu Alattin Temür de stantı ziyaret ederek sirketin genel müdürü ve pazarlama sorumlusu Erol Ayar'dan bilgi aldı. Alattin Temür, "Almanya'daki Türk girişimcilerimizin başarıları bizleri sevindiyor. İş sahasında yatırımları olan insanımızın da, her daim yanındayız, bunun içinde bu ziyaretimizi yaptık" dedi.

5 yıl garatili lambalarda % 70 tasarruf

Ontopx'un genel müdürü ve Türkiye pazarlama sorumlusu Erol Ayar, şirket ve ürünleri hakkında bilgi verdi. Deutsche Bahn (Alman Demir Yolları), Migros ve Metro gibi dev şirketlere ışklandırma sistemi yaptıklarını belirten Erol Ayar, "Tüm ürünlerimiz için beş yıl garanti veriyoruz. LED sisteminde ürettiğimiz aydınlatma araçları, %70 tasarruf imkanı sunuyor. Oldukça uzun ömürlü, uzun süre yanabilen lambalar üretiyoruz" dedi.

Erol Ayar, lambaların kaç saat yanarsa yansın dışını ısıtmadığını, düşünce kırılmadığını ifade ederek, özellikle iş yerleri için istenilen her boy ve her türde aydınlatma sistemi kurduklarını söyledi.

Türkiye'ye açılıyoruz

Almanya'da yedi ayrı ürününe patent alabilen şirketimizin tüm ürünlerini, Türkiye pazarına da taşıyabilmek için, İstanbul-Şişli'de yer ayarladık, çok yakında ofisimizi açarak orada da hizmet vereceğiz diyor Erol Ayar. .

Muhabirce/ Düsseldorf[[{“fid”:”2073″,”view_mode”:”default”,”fields”:{“format”:”default”},”type”:”media”,”attributes”:{“alt”:”EROL AYAR- ONTOPx LED GmbH”,”class”:”media-element file-default”}}]]

 

İlgili yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu