Haberler

Oberhausen Gençlik Şöleni

24 Mayısta Almanya'nın Oberhausen kentinde Avrupa çapında katılım beklenen bir Gençlik Şöleni düzenlenecek. 19 Mayıs Geçlik ve Spor Bayramı çerçevesinde düzenlenecek olan şölen için hazırlıklar sürüyor.

Şölenin konukları gençlerin sevdiği isimler

Duman, Erkan Oğur, Cem Adrian, Resul Dindar, Grup Çığ, Güvenç Dağüstün şölenin müzikal bölümünün konukları.
Türkiye Barolar Birliği Başkanı (TBB) Metin Feyzioğlu, gazeteci -yazar Soner Yalçın ve bazı sürpriz isimler de şölenin konukları arasında.

Türkiye Gençlik Birliği (TGB)'nin organizasyonunu, Avrupa Milli Merkez'in Başkanı Dursun Arı, 24 Mayıs'ta yapılacak etkinlikle ilgili olarak "24 Mayıs'ta Avrupa çapında, büyük bir kutlama yapmaya hazırlanıyoruz. 19 Mayıs Gençlik Ve Spor Bayramı'nı, Oberhausen Arena'da binlerce kişinin katılımıyla bir şölen havasında kutlayacağız.  Avrupa'nın her yerinden katılımlar bekliyoruz" şeklinde konuştu.

Başbakan Erdoğan da Köln'de olacak

24 Mayıs'ta ayrıca, T.C. Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da Köln Arena'da programı var. Başbakan Erdoğan'ın UETD'nin 10. kuruluş yıldnümü kutlamaları için geleceği söylense de  cumhurbaşkanlığı seçimleri gündemde.

Şölen için Facebook'ta bir etkinlk sayfası oluşturuldu

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı şöleni için Facebook'ta etkinlik sayfası oluşturuldu. Çeşitli kentlerden ve ülkelerden otobüslerle katılım bekleniyor.

Facebook: Yaşasın 19 Mayıs

İletişim bilgileri: Tel.: 01577 956 88 37 / 01577 956 88 47 

E-Posta: [email protected]

Muhabirce/ Oberhausen

İlgili yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu