Haberler

Liverpool`da devam edecek

İngiltere Premier League takımlarından FC Liverpool'un kadrosunda bulunan Samed Yeşil, Trabzonspor'un kendisini transfer etmek istediğini doğruladı, ama kulübünden ayrılmak istemediğini belirtti.

FC Liverpool'da top koşturan genç oyuncu Samed Yeşil  (20) geçen hafta sonu, Almanya'nın Krefeld kentinde yaşayan ailesinin yanına geldi.  Krefeld'teki Karadeniz Yayla Şenliği'ne de katılarak arkadaşlarıyla horon vuran Samed Yeşil, hakkında çıkan transfer söylentilerine açıklık getirdi.

"Belki ilerde, kısmet"

Liverpoolli enç forvet, „evet, Trabzonspor resmi olarak FC Liverpool'a transferim için başvurduğunu bana da iletti. Benim Trabzonspor yetkilileriyle herhangi bir görüşmem olmadı.Trabzonspor'un benimle ilgilenmesi gurur verici, ama futbol yaşamıma FC Liverpool'da, dolayısla da Avrupa'da devam etmek istiyorum, zaten kulübümde de mutluyum. Ama ilerde ne olur bilemem, kısmet" sözleriyle düşüncelerini ifade etti.

FC Liverpool ile 30 Haziran 2016'ya kadar mukavelesi bulunan Samed Yeşil için gelen tekliflere kulübün nasıl bir yanıt vereceği ve genç oyuncunun gelecek sezon hangi takımın formasını giyeceği hala merak ediliyor.

Muhabirce/ Krefeld

Diğerleri
Grafikartplus Ajans

Diğer haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu