Haberler

Leverkusen Bebek Fuarı

Leverkusen Anne. Çocuk Merkezi, hamileleri , anne adaylarını, ve genç aileleri, doğum ve ebeveyn olma konusunda bilgilendirmek için  için 2. Bebek Fuarı'nı düzenliyor.

Bebek sahibi ve anne baba olmak, heyacan verici, ailelerin yaşamlarındaki en önemli dönüm noktalarından biri. Bu süreç içinde genç anne baba adayları, beslenme, eğitim, sağlık, doğum, bebek malzemeleri gibi pek çok konuda bilgiye ihtiyaç duyuyor.

Hamilelikten doğuma kadar her tür bilgilendirme

Leverkusen Anne- Çocuk Merkezi ilkini geçen yıl düzenledikleri ve oldukça fazla övgü/ istek aldıkları fuarı bu yıl da düzenleyerek, genç ailelere, ailenin yeni üyesi/bebek hakkında yardım/bilgi sunmayı amaçlıyor.

Fuarda doğumhane, hastane odaları, ebeveyn okulu ziyaret edilebilecek, çocuk hemşireleri, ebeler, bakıcılar anne babaları bilgilendirecek, doğum öncesi ve sonrası, emzirme, bebek sağlığı, yapılabilecek spor çeşitleri, gibi konularda seminerler düzenlenecek.

Açılışını Kadın Doğum Kliniği Başhekimi Prof. Dr Kubilay Ertan ve Çocuk Kliniği Başhekimi Dr. Eichhorn'un yapacağı Leverkusen 2. Bebek Fuarı saat 10'dan itibaren ziyarete açık. Anne babalara stand ve sergi sahipleri tarafından çeşitli sürprizler de hazırlanmış. Fuara giriş ücretsiz.

Yer: Klinikum Leverkusen (Mutter – Kind Zentrum)

Am Gesundheitspark 11, 51375 Leverkusen
Tarih;  Samstag, 28. Juni 2014,

Saat: 10:00- 16:00

Fuarla ilgili ayrıntılı bilgi www.babymesse-leverkusen.de adresinden edinilebilir.

Muhabirce/ Leverkusen

Diğerleri
Grafikartplus Ajans

Diğer haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu