Haberler

Köln Nippes`te İkram pastanesi açıldı

İkram Pastaneleri Köln'de görkemli bir açılışla müşterilerine "merhaba" dedi. Genç girişimciler Kahraman Elcivan ve Hasan Demirayak tarafından Köln Nippes'te hizmete açılan İkram Pastaneleri, kısa sürede Türk Alman müşterilerin uğrak yeri haline geldi. 

Küçük bir restaurant gibi

Günlük olarak tatlı ve kuru pasta çeşitlerine ağırlık verilen mekanda meze, fırın yemekleri, gözleme, pide ve lahmacun çeşitleri de bulunuyor. Oldukça zengin menüsüyle kahvaltı hizmeti de veren İkram Pastaneleri ortaklarından Hasan Demirayak "15 yılı aşkındır bu mesleğin içindeyiz. Damak tadını en iyi şekilde ayarlayabilen ustalarımız var. Kaliteden asla ödün vermeyiz, müşterilerimizin memnuyeti bizim için çok önemlidir. Farkımızı görmek isteyen  müşterilerimizi, mekanımıza bekliyoruz" dedi. Hizmete açılan İkram Pastaneleri'nde, tecrübeli ustaların elinden çıkan taze pide, pasta ve tatlı çeşitleri Türkiye'yi aratmıyor.

Özel günlere sipariş alınıyor

Ayrıca nişan, düğün, yaşgünü gibi özel günleri için de sipariş verilebiliyor birbirinden güzel motifli pastalar hazırlatılabliyor. Ürünlerin özellike günlük ve taze olmasına dikkat ediliyor. Kaliteden ödün vermek istemeyen işletmeciler, müşterilerin istekleri doğrultusunda ürün yelpazesini çeşitlendiriyorlar.

Çok kısa bir sürede lezzetin adresi haline gelen ve şimdiden çevre semtlerden bile müşteri edinen İkram Pastaneleri müşterilerine her gün 08:00  ile 22:00 arası hizmet veriyor.

Nerede

İkram Pastaneleri

Neusser Str. 316, 50733 Köln

Muhabirce/ Köln

Diğerleri
Grafikartplus Ajans

Diğer haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu