Haberler

Kahreden kaza


Almanya`nın Duisburg şehrinde geçen cuma akşamı geçirdiği motorsiklet kazasında hayatını kaybeden 25 yaşındaki Giresun-Görele´li Selçuk Emir`in cenaze namazı Duisburg Merkez Camisi`nde kılınan cenaze namazı ile son yolculuğuna uğurlandı.

Cenaze Türkiye`ye gönderildi

Selçuk Emir`in cenaze namazına başta ailesi ve sevenleri olmak üzere binlerce kişi katıldı. Selçuk Emir`in arkadaşlarının ve pek çok gencin hazır bulunduğu cenazede gözyaşları sel oldu. Namaz öncesi din görevlisi Abdülkadir Sağırkaya “Burada bu kadar kişinin bulunması, bu acının tarifini imkânsız kılıyor, ne kadar çok yüreğin yandığını gösteriyor, Allah Selçuk Emir kardeşimizin taksiratını affetsin, mekânını cennet eylesin” diyerek cenazeye katılanlardan helallik istedi.

Necati-Ümit Emir Çiftinin 4 çocuğundan biri olan Selçuk Emir`in cenazesi Giresun`un Görele İlçesi Çanakciğer köyünde amcasının yanına defnedilmek üzere Türkiye`ye gönderildi.

Feci kaza geçen cuma günü oldu

Görgü tanıklarının ifadelerine göre Selçuk Emir, motoruyla tramvay durağının önünden geçerken, kırmızı ışıkta karşıya geçme isteyen Zonguldaklı 16 yaşındaki M.D`ye ardından tramvay durağına çarpmış. Selçuk Emir, olay yerinde doktorların müdahalesi ile hayata döndürülmüş fakat hastaneye götürüldükten 45 dakika sonra tüm çabalara rağmen hayatını kaybetmiş,  M.D ağır yaralanmıştı.

Haber ve Foto: Murat Pehlivan/ Duisburg

Diğerleri
Grafikartplus Ajans

Diğer haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu