Haberler

Kadınlar gemide coştu

Kadınlar kendi aralarında, kadınlı erkekli ortamlardan daha farklı daha çok eğleniyor olmalılar ki, salonlarda düzenlenen kadınlar matinesinden sonra, gemi turları da düzenlenmeye başlandı. Almanya'nın Herne şehrindeki Friedrich der Große gemisinin misafirleri bu kez sadece kadınlardı.

Kendisine kadınlardan bu konuda çok istek geldiğini belirten "Bayan Dj Selma",  Almanya'da faaliyet gösteren ALBARDER Kadınlar Kolu üyeleri ve Türk Alman Yardımsevenler Derneği'nin kadın üyeleriyle birlikte bir gemi turu düzenledi.

Kadınlar erkek istemiyor

Nişan, düğün, kadınlar matinesi, gibi her türlü eğlencede dj'lik yapan Selma Hanım, kadınların kendi aralarında daha rahat ettiğini hatta bazı kadınların aralarında hiç erkek olmasını istemediğini ifade etti. Sadece kadınlara özgü bir gemi turu organize eden Selma Hanım, "Pek çok kadın, müzik yapan dj veya kendilerine hizmet eden personelin de erkek olmasını istemiyor. Geminin kaptanı da seyahat boyunca kaptan köşkünden çıkmadı" dedi.

Bayan Dj Selma, Herne-Oberhausen arasında düzenlediği dört saatlik gemi  turunda 220'nin üzerinde kadına, Ankara havasından pop-club müziğe kadar geniş bir yelpazede müzik yaparak gönüllerince bir kurtlarını dökme ortamı sundu. Kadınlara sürpriz olarak çıkan dansöz Gül Gülüm de danslarıyla kadınları daha da coşturdu. Beraberlerinde getirdikleri yemeklerle masaları donatan kadınlar, bu tür etkinliklerin daha sık yapılmasını istedi.

Gemide bekarlığa veda

Davetliler arasında olan ve tur boyunca tüm gemide odak noktası haline gelen gelin Derya Akar ve arkadaşları, müzik eşliğinde gönüllerince dans etti. Derya Akar düğün öncesi, arkadaşlarıyla bekarlığ veda partisi yapmak için mekan aradıklarını, gemi turunu görünce de hemen bilet aldıklarını ve cok memnun kaldıklarını ifade etti.

Muhabirce/ Herne

Diğerleri
Grafikartplus Ajans

Diğer haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu