Haberler

Grammophon`da yıldızlar geçidi

Grammophon`da yıldızlar geçidi

Dortmund`taki Grammophon Events Balo Salonu`nda, organizasyonunu Ender Helebi ve Ahmet Demir`in yaptığı Zevk-i Sefa Geceleri`nin galasına ilgi büyüktü.

Tamamını Almanya`da sahne alan sanatçıların oluşturduğu program birbirinden güzel etkinliklerle doluydu.

Grammophon`da yıldızlar geçidiÇağdaş Emekçi, Yeliz Bayrak, Tuncay Dilekçi, Süheyla Kor, Uğur Salih, Hasret, Ali Dilekçi, Ahmet Polat, Sibel Şanlı, Gökhan Tatlı,  gibi sevilen seslerin sahne aldığı Zevk-i Sefa gecelerinin sürpriz konuğu ise Deniz Gençay`dı. Birbirinden güzel şarkıların seslendirildiği gecenin sunuculuğunu Özlem Daudov yaptı. Oryantal Dilan`ın Roman gösterisi ve mükemmel dansı izleyenlerden tam not aldı.

Gala gecesinde, Pluvia Stillas Cakes`den Fadime Aygün`ün hazırladığı, üzerinde Zevk-i Sefa Geceleri`nin ilk kadrosunu oluşturuan sanatçıların şekerleme figürlerinin bulunduğu pasta da ayrıca görülmeye değerdi.

Zevk-i Sefa gelenekselleşecek

Grammophon`da yıldızlar geçidiGecenin gerçekleşmesinde katkısı olan sanatçılara, davetlilere, sponsorlara ve ekip arkadaşlarına teşekkür eden Zevk-i Sefa Geceleri`nin organizatörleri Ender Helebi ve Ahmet Demir, Zevk-i Sefa Geceleri`ni geleneksel hale getirmek istediklerini ifade ettiler.

Grammophon Restaurant`la ismi özdeşleşen Deniz Gençay ise verdiği mini konserin ardından gecede emeği geçenlere ve konserin gerçekleşmesi için destek verenlere teşekkür etti.

Davetliler djlerin çaldığı ve sanatçıların söylediği hareketli parçalarla sabahın ilk saatlerine kadar dans edip eğlendiler.

Zevk-i Sefa Geceleri`nden görüntüler

[[{“fid”:”11749″,”view_mode”:”default”,”fields”:{“format”:”default”},”link_text”:null,”type”:”media”,”field_deltas”:{“2”:{“format”:”default”}},”attributes”:{“height”:270,”width”:480,”class”:”media-element file-default”,”data-delta”:”2″}}]]

Muhabirce/ Dortmund

Diğerleri
Grafikartplus Ajans

Diğer haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu