Haberler

Beyaz Show Dortmund`daydı

Beyazıt Öztürk, Almanya`nın Dortmund kentinde Westfallenhallen salonunda ünlü konuklarıyla çoşkulu bir “Beyaz Show”a imza attı.

Beyaz Öztürk beraberinde Gökhan Tepe, İrem Derici, Burcu Esmersoy, modacı Kemal Doğulu ve Kubat ile birlikte çıktığı Almanya turunun ilk durağı olan Dortmund`ta 5 bini aşkın izleyiciyi samimi ve rahat sunumu sevilen konuklarıyla coşturdu.

Beyaz sen bizim herşeyimizsin

Beyaz Show`u Westfallenhallen`a taşıyan Beyazıt Öztürk, konukları, İrem Derici, Kubat, Gökhan Tepe ve Burcu Esmersoy ile yaptığı sohbetlerle konukları kahkahaya boğdu.

Dortmund kentini ve BVB Dortmund`u çok sevdiğini mizahi bir dille anlatan Beyaz, konuklara “Beyaz sen bizim herşeyimizsin” diye tempo tutturdu ve kaydetti. Ara ara konukların çoşkusunu da telefonuyla kaydeden Öztürk, konuklarına bol bol şarkı söyleterek hayranlarıyla özlem gidermelerini de sağlamış oldu.

Salondaki izleyenlerin özellikle Burcu Esmersoy`a ilgisini farkeden Beyazıt Öztürk, 5 saniye Burcu`nun yanında oturmak istiyorum diyen Furkan isimli öğrenciyi de sahneye aldı, esprileriyle salonu kahkahaya boğdu, Furkan ve konuklarla birlikte sahnede selfie çektirdi.

Almanların Türkler`den öğrendikleri

Almanlardan Türkler pek çok öğrenmiştir ama Almanlar Türklerden neler öğrenmiştir diye sizlere sorduk diyerek gelen yanıtları okudu. “Almanlar, kabak çeğirdeyi yemeyi, bazıküfürleri, milli takımları galip geldiğinde konvoy yaparak sokaklarda tur atmayı, radara yakalanınca diğer sürücüleri uyarmayı, yiyip içtiklerinden ikram etmeyi, yanak yanağa öpüşmeyi, ve düğünlerde takı sırasına girmeyi” Türklerden öğrenmiş.

Burcu Esmersoy dans etti, İrem Derici davul çaldı
Dortmund gösterisinde yer alan ünlü manken ve sunucu Burcu Esmersoy beyaz ve mini elbisesiyle adeta yürek hoplatırken, sanatçıların hareketli şarkılarına Kemal Doğulu ile birlikte dans ederek eşlik etti. İrem Derici ise sahneye getirilen davulu çalarak şarkılarını söyledi.

Beyaz`a benden bir + (plus)

Sahne önüne pek çok sanatçının yaptığı gibi koruma ordusu yığdırmayan,izleyenleri ve muhabirleri itip kaktırmayan Beyaz`ı bu davranışından dolayı kutlamak lazım diyorum. İzleyenler çok eğlendi, ben televizyonda izlemekten daha fazla keyf aldım. Belki de daha rahat ve samimi bir ortamda programı yapıyor oluşundan.

Hareketli şarkılar söyleyen konuklarıyla sahnede dans ederken seyircilere de dans etmelerini söyleyen Beyaz, sahne önüne gelen hayranlarıyla da selfie çektirdi.

Almanya`da RTL kanalında Almanya Süper Starını Arıyor (DSDS) adlı yarışmaya katılarak adından söz ettiren Elif Batman`ı da sahneye alan Öztürk, Elif`e bir şarkı da söyletti. Daha sonra Kemal Doğulu gecenin en güzel giyinenini seçti ve sahneye davet etti. Sahneye gelen Yasemin isimli genç kızla sohbet eden Beyaz, oyuncluk eğitimi aldığını öğrenince, sen o zaman Türkiye`ye gelecek olanlardansın, ama burada da oyunculuk yapın, bizleri burada da tanıtın dedi. İki bölümden oluşan programda kapanışı sahnede toplu halde söylenen bilinen ve hareketli şarkılarla yapan Beyaz ve konuklarına adeta bütün salon eşlik etti. 

Hülya Sancak/Dortmund

İlgili yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu