Haberler

Bankadaş`tan iftar

Almanya'da iftar geleneği artık, Türk kurum ve kuruluşların yanısıra, KRV Eyalet Meclisi de dahil Alman kurumlar tarafından da benimsenmiş durumda.

Targobank da bu geleneğe önem veren kurumlardan biri. Türk müşterilerine önem veren banka onlara hem kendi dillerinde ürünler (BANKADAŞ) sunarken, hem de önemli günlerinde birlikte programlar yapıyor.

Geçen yıl ilk kez iftar programı da düzenleyen Düsseldorf Targobank- Bankadaş, bu yıl ikinci kez, müşterileriyle ve çeşitli sivil toplum kuruluşlarıyla, Düsseldorf'un tercih edilen mekanlarından Anfora Restaurant'da bir iftar programında bir araya geldi.

Özel günlerde bir araya geliyoruz

Düsseldorf Şube Müdürü Özden Meşe'nin de aralarında olduğu programda pazarlama biriminden Emin Salih Meteriz kısa bir selamlama ve teşekkür konuşması yaptı. Bu yıl ikincisini düzenledikleri iftarda, bir araya gelmekten ve bir geleneği yaşamaktan mutlu olduklarını belirten Meteriz, ramazana özel imsakiye hazırladıklarını belirterek, Türk müşterilerimizle ramazan, dini bayramlar gibi özel günlerde bir araya gelmeye çalışıyoruz, küçük hediyeler veriyoruz, onlarla daha yakın olmaya çalışıyoruz" dedi.

İftar programı okunan ezanla başladı. Yemekler yendikten sonra davetliler banka görevlileriyle ürünler hizmetler hakkında sohbet etti.

Muhabirce/ Düsseldorf

 

Diğerleri
Grafikartplus Ajans

Diğer haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu