Haberler

Avrupa Devrekliler`den eğitime destek etkinliği

Avrupa Devrekliler Yardımlaşma ve Dayanışma Kültür Derneği tarafından başlatılan Devrek Özbağı Köyü İlkokulu öğrencilerine yardım kapsamında, öğrencilerin yapmış olduğu resimler bir sergide satışa sunulacak.

Sosyal ilişki önemli

Dernek, okul müdürü ve öğretmenleri ile birlikte karşılıklı yapılan çalışma gün içerisinde öğrencilerin de yaptığı resim çalışması ile büyükten küçüğe tüm bireylerin sosyal birlikteliğini ön plana çıkarmayı amaçlıyor.

Castrop Rauxel Belediyesi de katkı sunacak

Minik öğrencilerin yaptığı resim çalışması sonucunda ortaya çıkan ürünler, Castrop-Rauxel Belediyesi’nin de yardım ve katkılarıyla düzenlenecek olan resim sergisinde, yerli ve yabancı iş adamlarının katılımlarıyla satışa sunulacak. Buradan elde edilen gelir ise dernek tarafından okula aktarılacak.

Dernek yönetimi yaptığı yazılı açıklamada, “Ülkemizin geleceği olan bu minik yavrularımıza destek veren ve emeği geçen herkese yönetim olarak teşekkürü bir borç biliyoruz. Minik öğrencilerimizin yapmış olduğu bu güzel resim çalışması, Castrop-Rauxel Belediyesi’nin de yardım ve katkıları ile yapılacak resim sergisinde yerli ve yabancı iş adamlarımızın beğenisine ve ilgisine sunulacaktır” denildi.

Oktay Tığ/ Castrop -Rauxel

Diğerleri
Grafikartplus Ajans

Diğer haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu