Haberler

Atlasglobal Düsseldorf`ta

Atlasglobal, Almanya uçuşlarına 11 Haziran’da başlıyor. “Hayallerin üstünde bir dünya” sloganı ile kurumsal kimliğini yenileyen Atlasglobal Havayolları, Almanya`da Düsseldorf ve Köln kentleri olmak üzere Amsterdam, Paris ve Bişkek`ten de uçuşlarını başlatıyor.  

Atlasglobal yetkilileri Düsseldorf`ta seyahat acenteleriyle bir toplantı düzenleyerek şirketi ve sunulan hizmetleri tanıttı. Yemekli tanıtım sonunda yapılan çekilişte talihlilere birer adet gidiş-dönüş bileti hediye edildi.

Neden Atlas Global

Çok sayıda acentenin katıldığı Düsseldorf Inter-Continental Otel`deki toplantıda slaytlar eşliğinde Atlas Global Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ersoy, acentelerin neden Atlas Global`ı tercih etmesi gerektiği ve yolcularına neden Atlas Global`le uçmayı önermelerini gerektiğini anlattı.

77cm`lik konfor

Müsterilerinden kalite ve konforu kısmadıklarını konforu ücretlere kurban etmediklerini vurgulayan Murat Ersoy, özellikle ucuz bilet satan uçak şirketlerindeki dar koltuk aralarının kendi uçaklarında olmadığını söyledi. “Ben 1.93 boyundayım, kendim oturduğum zaman rahat edebileceğim koltuk araları yaptık; 77 cm” dedi.

Müşterisini en çok seven şirket

Uçakların teknik özelliklerinden en iyi servisi ve hizmeti sunduklarından söz eden Ersoy, diğer ucuz havayolu şirketleri gibi oradan buradan para kesmediklerini, sunulan fiyatın içine herseyin dahil olduğunu belirtterek, seyahat acentelerinin de en cok sevdiği şirket olmak istiyoruz dedi.

İnternet icat oldu bilet işi bozulduAtlasglobal: (Sol) Yavuz Balay, Semra Erener Özyalçın, Murat Ersoy, Ercan Uzman
Kuzey Ren Vestfalya (KRV) Eyalati`nde yoğun Türk vatandaşı yaşadığını ve kendilerinin de merkez olarak Düsseldorf`u seçtiklerini belirten Murat Ersoy, kendileri için önemli olanın yolcularına  A`dan Z`ye konforlu bir seyahat tecrübesi yaşatabilmek ve tüm noktalarda yüksek kaliteyi sürekli hale getirmek  olduğunu söyledi.

İnternetin bilet satışlarını olumsuz etkilediğine dikkat çeken Murat Ersoy, “Biz Türkiye`nin köklü ve tecrübeli tur operatörüyüz.Filomuzdaki 22 uçakla aksamayan kaliteli hizmet veren bir şirketiz, bu konuda iddialıyız. Bizimle uçanlar bunu yakından görecekler” diyerek, uçaktaki filolar ve koltuk konforu ve iç dizayn hakkinda bilgiler verdi.

Atlasglobal ile ekonomi plus`ta seyahat eden yolcular, özel olarak tasarlanmış 77cm genişliğindeki deri kaplı koltuklarda konforlu bir uçuş yaşarken, 25 kilogram bagaj hakkı, ücretsiz zengin çeşitli yiyecek ve içecek ikramı, ücretsiz online check-in gibi hizmetlerden yararlanıyor. Business Class yolcuları ise 100 cm`lik koltuk aralıkları ile daha da rahat bir şekilde seyahat ederken, bagaj hakları da  35 kg.

Düsseldorfve Köln`den hergün

11 Haziran’da başlayacak uçuşlarda Düsseldorf`tan  haftanın her günü İstanbul`a 12:50`de uçacak olan Atlasglobal, Köln`den 17:20`de İstanbul`a uçacak. Uçuş fiyatları herşey dahil  69 eurodan başlıyor.

 Hülya Sancak/ Düsseldorf

Diğerleri
Grafikartplus Ajans

Diğer haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu