EkonomiHaberler

ATİAD Aziz Sarıyar’la yola devam dedi

DÜSSELDORF merkezli Avrupa Türk İş İnsanları ve Sanayicileri Derneği (ATİAD), yeni yönetim kurulunu seçti. Aziz Sarıyar yeniden başkan seçildi.

Geçen dönemin değerlendirildiği, faaliyetlerin anlatıldığı genel kurul toplantısında eski Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Sarıyar güven tazeledi.

ATİAD Aziz Sarıyar’la yola devam dedi
ATİAD Aziz Sarıyar’la yola devam dedi

Yeniden ATİAD başkanlığına seçilen Aziz Sarıyar, “Yönetim kurulu adına, Avrupa Türk İş İnsanları ve Sanayiciler Derneği’nin tüm üyelerine bize oy vererek gösterdikleri güvene teşekkür etmek istiyorum. Yeniden seçilmenin, gelecekteki hedeflere üyelerimizle birlikte erişmemiz ve derneğimizin geleceğini şekillendirme konusunda bir görev ve yükümlülük olduğunun bilincindeyiz. Yeni dönemde arkadaşlarımızla birlikte başarılı bir çalışma için sabırsızlanıyorum ve önceki yönetim kurulu üyelerimize de emeklerinden dolayı teşekkür etmek istiyorum” dedi.

1992 yılında kurulan Avrupa Türk İş İnsanları ve Sanayicileri Derneği (ATİAD), geçen yıl 30.yılını kutlamıştı. ATİAD yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:  Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Sarıyar,  Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Müfit Tarhan, Yönetim Kurulu üyeleri Uğur Bayram, Bahar Beyaz, Tolga Halıcı, Çağlar Kepekçi, Mustafa Sayın, yedek üyeler Volkan Kuru ve Zülal Tahtakıran. Muhabirce/DÜSSELDORF

Diğerleri
Grafikartplus Ajans
Başa dön tuşu