Haberler

22 yaşında hayata veda etti

Duisburg`un tanınmış işadamlarından Yaşar Özay`ın 22 yaşındaki üniversite öğrencisi kızı Merve Özay`ın ani ölümü yürekleri yaktı. Cenaze Namazı Duisburg Merkez Cami`sinde din görevlisi Abdulkadir Sağırkaya tarafından kıldırıldı.

Baba Yaşar Özay kızının, ağabeyinin evinde, banyo yapmak için girdiği banyoda kalp krizi geçirerek öldüğünü ifade etti. Hiçbir şey anlayamadığını, çok şaşkın olduğunu belirten Özay, kızının hiç bir sağlık sorununun olmadığını söyledi.

Annenin feryatları yürekleri dağladı

Kızı Merve`nin uçağa yetiştirilmek için cenaze arabasına konacağının anonsunu duyan acılı annenin, kalabalığın arasından bağırarak kızına koşması ve yere yığılıp kalması ise yürekleri dağladı.

Samsun`da toprağa verilmek üzere Türkiye`ye gönderilen Merve Özay`ın cenazesine Duisburg`un tanınmış işadamları, akrabaları ve çok sayıda seveninin yansıra, Üniversite`den arkadaşları da hazır bulundular.

Sınav stresi mi?

Merve Özay`ın arkadaşları bu zamana kadar hiçbir sağlık sorununu görmedikleri arkadaşlarında sadece son günlerde yoğun sınavlardan geçtikleri için kendilerinde olduğu gibi zaman zaman stres olduğunu ifade etti. Bu da acaba yoğun stres mi kalp krizine neden oldu sorusunu akıllara getirdi.

Murat Pehlivan/Duisburg

Diğerleri
Grafikartplus Ajans

Diğer haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu