Haberler

Tek noktadan: My´N Media!

My´N Media 2013 martında Nagihan Öztürk tarafından Almanya'nın Frankfurt am Main şehrinde hayata geçirildi. Medya pazarlama, kurumsal kimlik oluşturma ve web tasarı gibi farklı departmanları ile iş dünyasına merhaba diyen ajanasın genel müdürü Nagihan Öztürk.

My´N Media küçük, orta ve büyük ölçekli kurumlara tanıtımlarındaki genel ihtiyaçları olan; tasarım, baskı, web, tanıtım filmi, medya satınalma ve planlama işlerinde TEK NOKTADAN TAM HİZMET politikası ile hizmet veriyor.

Başarı için doğru hedef

"Bir iletişim kampanyasının, etkili ve yaratıcı planlanması, kampanyanın yaratacağı etkide tek başına yeterli değildir. Kampanya ancak doğru zamanda, doğru yerde, doğru hedef kitleye ulaşırsa başarılı olabilir" diyen My´N Media Genel Müdürü Nagihan Öztürk ekliyor: "Bu anlamda, reklam faaliyetlerinin iyi sonuç verebilmesi için tv, radyo, gazete, dergi, internet, v.b. iletişim alanlarında iyi bir medya planı hazırlanmalı, satın alma işlemlerini en iyi şekilde değerlendirilmelidir."

Kurumsal kimlik önemli

Öztürk, kurumsal kimlik; bir şirketin sadece amblemi, logosu, kartviziti, zarfı, renkleri ile görünen yüzü değil, şirketin hedef kitlesi üzerinde yaratmayı amaçladığı etkiye yönelik tüm faaliyetlerinde, hizmetlerinde, ürünlerinde vs. izlediği görsel kimlik standartlarının bütünü anlamına geldiğini ifade ediyor.

My´N Media, işletmelerin en az maliyetle ve en kısa sürede, istedikleri kurumsal değişime başarılı bir şekilde ulaşmalarını sağlamayı amaçlıyor. Şirketle ilgili ayrıntılı bilgi için internet sayfasını inceleyebilirsiniz.

www.mynmedia.de

Muhabirce/ Frankfurt

Diğerleri
Grafikartplus Ajans

Diğer haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu