Haberler

Sılayolu Derneği`nden yeni bir hizmet

Almanya`nın Dortmund şehrinde kurulan Sıla Yolu DTAC Avrupa Türk Otomobil Kulübü Derneği, Türkiye`ye araçla seyahat etmeyi planlayan vatandaşlara yeni bir hizmet daha sunuyor.

Karayoluyla türkiye`ye gidecek olanlar bundan sonra Sırbistan`ın Aleksinac kentinde Türk tesisi olan İstanbul Restaurant & Bosphorus Otel dinlenme tesislerinde konaklayabilirler.

İkre grubu ve Fevfki DOO genel organizatörü Ersun Şilik, “Türkiye istikametinde yolun yarısı sayılan ve Bulgaristan – Yunanistan yol ayrımına varmadan, Sırbistandaki tesislerimize gelin ve yorgunluğunuzu atın, yemeğinizi yiyin ve huzur içinde dinlenin. Çok uzaklardan bile, İstanbul Rertaurant ve Bosphoros, Sıla Yolu dev levhalarını göreceğiniz gibi, tesislere gelmeden, İstanbul Restaurant ve Bosphoros Sıla Yolu Tesisleri levhaları size tesislere kadar rehberlik edecektir” diyor.

Sıla yolu ekibinin incelediği tesislerde Türk işletmeci ve Türk görevliler hizmet sunuyor.

Ersun Şilik, 65 bin metrekarelik bir alana kurulu olan ve içinde konaklama, helal yeme – içme, dinlenme, spor faaliyetleri, alışveriş imkanı ücretsiz kablosuz internet (wlan) bulunan, güvenilir, temiz bir dinlenme tesisi olduğunu belirterek, “Sınırları aştık ,hizmetimizde de sınır tanımadık, Boğazı Sırbistan`a getirdik. Buraya gelen vatandaşlarımız kendi evlerinde ki gibi rahat ve huzurlu olacaklardır. Gurbetçilerimiz için gerçek bir Türk yeri sunuyoruz. Yıllarca Sırbistanda milletimizi sadece isim kullanarak Sırp tesislere çeken kuruluşların aksine biz sizleri gerçek Türk olan dinlenme tesislerine davet ediyoruz. Tesisler tamamen bir aile şirketi olan İkre grup ve Fevki DOO ortaklığıyla türk sermayesi ile finanse edilmiştir. Ayrıca tesisimiz Türkiye Dış Ekonomi İlişkiler Kurulundan Üstün Performans belgesi almıştır” dedi.

Belgrad-Niş istikametinde

SılaYolu AVRUPA TÜRK OTOMOBİL KULÜBÜ adına özel indirimler sunulması da planlanmakta.

Belgrad – Niş istikameti üzerinde, Niş kentine 20 kilometre kala İstanbul Restaurant ve Bosphoros Sıla Yolu tesislerine ulaşılabilir.

Mustafa Güleç/Sırbistan

Diğerleri
Grafikartplus Ajans

Diğer haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu