Haberler

Pala Center açıldı

Pala Center- Pala Export

Pala Export, Almanya'nın Duisburg kentinde 37 yıldan beri müşterilerinin hizmetinde. Pala Export'un sahibi Sıtkı Palabıyık, ürünlerini müşterilerine daha iyi sunabilmek için, Duisburg'taki depolarının yanına büyük bir showroom- sergi mağazası açtı.

1976 yılında, İbrahim Palabıyık tarafından kurulan ve merkezi Duisburg'ta bulunan Pala Export GmbH, uzun süren çalışmaların ardından depo binasının yanına açtığı ürün sergileme mağazısına Pala Center adını verdi.

Pala Center ShowroomPala Center'da başta elektrikli mutfak ürünleri olmak üzere her türlü ürünü bulmak mümkün. Çeşitlilik ve kalite konusunda iddialı olan Pala Export, müşterilerini yeni mağazalarında ürünlerini görmeye davet ediyor.

Arzum, Hisar ve OMS, Pala Center'da

Pala Export'un sahibi Sıtkı Palabıyık yıllardır kaliteden ödün vermeden, Almanya başta olmak üzere, İngiltere, Belçika, Hollanda, Franda ve Avusturya'ya ürün satıyor. Topatn satışların yanısıra perakende satış da yapan Pala Export, aynı zamanda Türkiye'nin ünlü mutfak ürünleri markası Arzum'un da Avrupa dağıtımcısı. Sıtkı Pala, Arzum'un yanısıra Hisar ve O.M.S markalarını da Avrupa'ya pazarlıyor.

Arzum'a ödül

Bilindiği gibi Arzum'un 'fırrın' adlı ekmek kızartma makinesi, geçen haziran ayında, Avrupa'nın sayılı markalarını geride bırakarak 'Plus X Award'ın tasarım ödülüne layık görülmüş, Köln'de gerçekleştirilen ödül törenine davet edilen Arzum İhracat ve İş Geliştirme Direktörü Alp Somyürek ile, Arzum'un on yıldır Almanya distribütörlügünü yapan Pala Export'un sahibi Sıtkı Palabıyık ödülü, 'Plus Award' Direktörü Donat Brandt'ın elinden almıştı.

Sıtkı Palabıyık konuyla ilgili olarak, "Arzum marka olarak başarıdan başarıya koşuyor. Arzum ürünleri, on yıldır Almanya piyasasında var ve oldukca da kabul görüyor. Almanya'da üç yıllık garantiyi müşterisine ilk sunan firmalar arasında yer aldı. Daha yeni ürünlerle müşterilerimizin karşısına çıkmaya hazırlanıyoruz" dedi.Pala Export- Mutfak Eşyaları

Uzun yıllardır Türkiye'den getirdikleri kaliteli marka ürünlerini Avrupa ülkelerine toptan pazarladıklarını belirten Sıtkı Palabıyık, "Kendi markalarımız Kochmaster ile Pala Germany'nin yanısıra Arzum ve Hisar'ın kaliteli ürünlerini müşterilerimize sunmakla, Türkiye ekonomisine de büyük katkı sunduğumuzu düşünüyoruz. Marka kalitemiz ve servisimizle en iyi hizmeti vermekteyiz. Yılların tecrübesiyle sektörde en önde olduğumuzu söyleyebilirim. Bunu bizimle çalışan müşterilerimizde yakınen biliyor" şeklinde konuştu.

Sıtkı Palabıyık, "Ev ürünlerinde kalite ve çeşitlilik arayanların mağazamıza mutlaka uğramalarını tavsiye ediyoruz" diyor.

Pala Center-Haber Video

[[{“fid”:”1478″,”view_mode”:”default”,”fields”:{“format”:”default”},”type”:”media”,”attributes”:{“alt”:”Pala Center Duisburg”,”height”:360,”width”:480,”class”:”media-element file-default”},”link_text”:null}]]

Muhabirce/ Duisburg

İlgili yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu