Haberler

Nuri Şahin de Turkcell Europe`lu

Almanya`nın Borussia Dortmund ve Türk Milli Takımı`nın yıldız futubolcusu Nuri Şahin Turkcell Europe`ın yeni reklam yüzü oldu.

Turkcell Europe`un Almanya ve Türkiye`de kullanılabilen mobil telefon hattını kendisinin de kullandığını belirten Nuri Şahin, kendisine teklif geldiğinde severek kabul ettiğini söyledi.

Turkcell Europe`un, Borussia Dortmund`un stadı olan Signal İduna Park`ta düzenlediği basın toplantısında hem yıldız oyuncu ile işbirliğini hem de yeni yaz kampanyasını özellikle Türkiye için internet paketlerini tanıttı.

Basın toplantısına yoğun ilgi

(sol) Zafer Karaca, Nuri Şahin, Dr. Peter Opdemom

Çok sayıda Türk ve Alman basın mensubunun katıldığı basın toplantısında,Telekom Deutschland Multibrand Genel Müdürü Dr. Peter Opdemom, Turkcell Europe Pazarlama Sorumlusu Zafer Karaca ve Nuri Şahin ortak çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Zafer Karaca, Turkcell Europe`un Türkiye ve Almanya`daki hizmetlerini işleyen reklam kampanyasını tanıtırken reklam spotları da gösterildi. Özellikle tatilciler için tasarlanan cazip Türkiye internet paketleri de tanıtıldı.

Her iki isim de Türk-Alman başarı örneği


Ocak 2015`ten beri  Alman Telekom Multibrand ile partner olan Turkcell Europe toplantısında hazır bulunan Telekom Deutschland Genel Müdürü Dr. Peter Opdemom da iki marka isimden de övgüyle söz ederek, “Hem Turkcell Europe hem Nuri Şahin, Almanya`da yaşayan Türklerin gurur duyduğu birer Türk-Alman başarı örneği. Her iki marka da toplumun tüm kesimleri tarafından seviliyor ve takdir ediliyor. Dolayısıyla 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı gibi anlamlı bir günde başlayan bu işbirliğinin verimli ve uzun vadeli olmasını diliyorum” dedi.

Toplantı bitiminde Dr.Opdemom Nuri Şahin`e, özel bir Turkcell Europe numarası ve diğer bir partner olan Samsung`un Galaxy S6 telefonunu hediye etti.

Nuri Şahin gençlere örnek

Türkcell Europe Pazarlama Sorumlusu Zafer Karaca, Nuri Şahin`le uzun süreli çalışmayı planladıklarını belirterek, “Nuri Şahin gibi sevilen bir sporcumuzla işbirliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Kendisi sadece spordaki başarısıyla değil, daha başka pek çok alanda örnek tavırlarıyla sevilen bir kişilik ve Almanya`da yaşayan Türk gençleri tarafından da örnek alınan bir isim” dedi.

Nuri Şahin: Ben de Turkcell Europe kullanıyorum

Turkcell Europe`un reklam kampanyasında yer almaktan dolayı çok mutluyum, özellike hat kalitesinden dolayı uzun süredir Turkcell Europe kullanıyordum. Hem Türkiye`de hem Almanya`da kullanılıyor olması güzel. Ben de pek çok vatandaşımız gibi Türkiye`deki Milli Takım arkadaşlarımı veya hocalarımı cep telefonumdan arıyorum. Ayrıca Türkiye`de bulunduğumda da aramalar yapabiliyor ve interneti kullanıyorum. Böylece Turkcell Europe sim kartıyla her iki ülkede de en kaliteli hat cebimde” sözleriyle Turkcell Europe hattı kullandığını anlattı.

Turkcell Europe ile Türkiye`de internete giriliyor

Turkcell Europe`un yaz kampanyasında, Türkiye internet paketleri ile Türkiye`de bulunulan süre içinde internet de kullanılabilecek 9.99 eurodan başlayan fiyatlarla, 200 mb yada 500 mb`lik paketler alındığında internet flat olarak Türkiye`de de sorunsuz olarak kullanılabilecek.

Muhabirce/ Dortmund

 

İlgili yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu