Haberler

Markaimaj gala gecesinde ödüller sahiplerini bulacak

  

 Siyasetçiler, iş adamları, iş kadınları, sanat, spor ve basın dünyasından bir çok ünlü simaların katılacağı dev gala gecesinde ödüller sahiplerini bulacak.
20 – 21 Şubat Cuma ve Cumartesi günleri Almanya`nın Düsseldof şehrinde gerçekleştirilecek olan Markaimaj Avrupa Başarı Ödülleri  gala gecesi için geri sayım başladı. Sanat ve siyaset dünyasından sürpriz konukların katılacağu gala gecesi Swiss Otel`de yapılacak.

Ödül törenini geleneksel hale getireceklerini söyleyen Markaimaj sözcüsü İlknur Akgündüz “Markaimaj Medya  olarak, emlak, gıda, gastronomi, sağlık, turizm, telekomünikasyon, hukuk gibi bir çok alanda faaliyet veren firmaları tanıtmak, Almanya ve Türkiye`de  çeşitli sektörlerdeki  yatırımcıları bir araya getirip buluşturmayı hedefliyoruz.  Ayrıca başarıya ulaşmış iş adamlarımıza, iş kadınlarımıza, sanatçılarımıza, eğitmenlerimize, başarılı gençlerimize, yöneticilerimize de başarı ödülleri vererek onore etmek istiyoruz” dedi.

Türk Alman ilişkilerine katkı
Projenin bir diğer amacı ise, “Türkiye`de de bu buluşmayı sağlamak, Alman ve Türk ikili ilişkilerini geliştirmek“ diyen İlknur Akgündüz gala gecesine gösterilen ilgiden memnun. 20 Şubat Cuma akşamı Swiss Otel`de gerçekleşecek olan  gala ve ödül gecesini takiben , 21 Şubat Cumartesi günü de özel bir gemi turu ile düzenlenecek

Markaimaj Avrupa Başarı Ödülleri gecesi ile ilgili detaylı bilgileri  www.avrupabasariodulleri.com  adresinde bulabilirsiniz.

Mustafa Güleç/ Düsseldorf

İlgili yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu