Haberler

Futbol kariyeri düşünenlere özel hizmet

Futbol dünyasının yakından tanıdığı Giray Bulak ile hentbol dünyasının yakından tanıdığı Dr.Rüştü Şahin sporcu temsilciliğinde farklı bir çığır açacak merkezi Almanya’ da bulunan ANALYSİS SPORTAGENTS çatısı altında buluştu.

 Merkez ofisi Almanya`nın Gifhorn şehrinde bulunan ANALYSİS SPORTAGENTS, gerek Türkiye’de gerekse Avrupa kıtasının önemli noktalarında konumlanmış güçlü network yapısıyla sporcularına dürüst ve güvenilir hizmet anlayışını garanti ediyor.

Futbol kariyerine uzman ekiple başlamak

ANALYSIS SPORTAGENTS, her biri kendi alanında uzmanlaşmış, takım ruhuyla çalışan, deneyimli elemanlarıyla, sporcularına kariyerlerinin her aşamasında A’dan Z’ye destek veriyor. Ekibin profesyonel kadrosunda, Türk futboluna uzun yıllar başarıyla hizmet etmiş Giray Bulak, Türk hentbol tarihinin önemli isimlerinden Dr. Rüştü Şahin, spor hukuku konusunda uzmanlaşmış Av. Bünyamin Türkmenözü ve psikiyatri alanında önemli akademik çalışmalara imza atmış Doç. Dr. Ahmet Tiryaki gibi isimler ANALYSIS SPORTAGENTS çatısı altında bir araya gelen isimler arasında ön plana çıkıyor.

Uzun yıllar Avrupa’da sporcu temsilciliği yapan, şirketin kurucusu Bayram Aybastı, sektöre girme hedeflerini anlatırken “Sporcularımıza sağladığımız farklı ve yenilikçi danışmanlık hizmetleriyle rakiplerimizden ayrılarak, sektörde fark yaratmayı hedefledik” diyor.  

Aybastı “Bu doğrultuda, sponsorluk çalışmaları, finansal birikimlerin değerlendirilmesi, halkla ilişkiler, kariyer planlaması ve tüm sağlık konularında sporcularımıza profesyonel destek sağlıyoruz. Hizmet verdiğimiz kişi ve kuruluşlarda din, dil, ırk farkı gözetmeksizin, topluma ve çevreye duyarlı bir yaklaşım benimsiyoruz. ANLAYSİS SPORTAGENTS ailesi olarak biz, profesyonel sporcu olmanın hayalleriyle yaşayan tüm gençleri ve ailelerini, bu takımın bir parçası olmaya ve hayallerini birlikte gerçeğe dönüştürmeye davet ediyoruz” sözleriyle hizmetlerini özetliyor.

Muhabirce/ Gifhorn

Diğerleri
Grafikartplus Ajans

Diğer haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu