Haberler

BIG Partisi seçim çalışmalarını hızlandırdı

Almanya'da göçmenler tarafından 4 yıl önce kurulan Yenilik ve Adalet Birliği partisi (BIG), 25 Mayıs 2014 tarihinde yapılacak Avrupa Parlementosu ve yerel seçimler için çalışmalarını hazırlandırdı.

Duisburg kentindeki Park Restaurant Delüxe'de sivil toplum kuruluşları temsilcilerinin de katıldığı bir toplantı düzenleyen Yenilik ve Adalet Birliği (BIG) partisi, seçimlere dair parti politikalarını anlattı. BIG Kuzey Ren Vestfalya Eyaleti (KRV) Teşkilatlanma Başkanı Mümün Uluç'un açış konuşmasıyla başlanan toplantıda BIG Genel Başkanı Haluk Yıldız, görüntüler eşliğinde partiyi tanıtan bir sunum yaptı.

Yerel seçimlere katılın

25 Mayıs'ta gerçekleştirilecek Avrupa Parlementosu, belediye meclisi ve Belediye Uyum Meclisi seçimleri için Kuzey Ren Vestfalya Eyaleti'ne çok önem veriyoruz diyen BIG Genel Başkanı Haluk Yıldız Duisburglu seçmenlere, "Bu parti sizin, herhangi bir endişeniz olmadan bize katılın ve aday olun, ya da sizleri temsil edeceğine inandığınız insanları aday olarak önerin" dedi.

Toplantıya katılan ve söz alan dernek temsilcileri, Yenilik ve Adalet Birliği Partisi (BIG)'e destek verdiklerini belirtti.

Yenilik ve Adalet Birliği Partisi (BIG), gelecek günlerde Düsseldorf, Dortmund ve Köln kentlerinde, tanıtım toplantıları düzenleyecek.

Muhabirce/ Duisburg

Diğerleri
Grafikartplus Ajans

Diğer haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu